«گیتا»؛ قصه یک مادر و فرزند

توسط admin در پنجشنبه, ژانویه 7th, 2016 با 0 دیدگاه

پایگاه خبری پرشیا نیور-کارگردان فیلم«گیتا» معتقد است که فیلمش قصه متفاوتی درباره رابطه خاص یک مادر و فرزندش را روایت می کند.

e68429bf3cf66a6b3383a609ff8ab8b4

به گزارش پرشیانیوز به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر، مسعود مددی با اشاره به این که فیلمش یک درام اجتماعی است گفت: به نظر مى آيد كه ويژگى متمايز و آشفتگى غريب موجود در اين رابطه كه احساس برانگيز و درعين حال عميق و قابل تامل است كشش داستانى قابل توجهى براى بيننده ايجاد كند.
«گیتا» اولین فیلم بلند سینمایی مسعود مددی است که مجید شیخ انصاری تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.
مريلا زارعى، حميد آذرنگ، سارا بهرامى، بهناز جعفرى، نادر فلاح، يلدا قشقايى، كتايون سالكى، محمدحسين محمديان و رامين افشارى از بازیگران این فیلم هستند.
خلاصه داستان: گيتا و همسرش امير دلمشغولى هاى زندگى ساده خود را دارند. گيتا بعد از گذشت دو سه سال از رفتن پسرش به خارج از كشور هنوز بشدت دلتنگ است و دورى او را برنمى تابد. فارغ از همه تدابير و دلخوشى هاى ساده آنها، سرنوشت تغييرات پيچيده و غيرمنتظره اى برايشان رقم مى زند.
مجید شیخ انصاری پیش از این تهیه کنندگی فیلم«بیداری برای سه روز» را نیز برعهده داشته است.
مجتبی راعی مشاور کارگردان این فیلم سینمایی است.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>