ارسال در: چهار, Apr 15th, 2015

چه خبر از خندوانه رامبد جوان؟؟

 

پخش سری جدید برنامه تلویزیونی “خندوانه” که پیش از این مورد استقبال بینندگان شبکه نسیم قرار گرفته است ، همچنان مشخص نیست.

به گزارش پایگاه خبری پرشیا نیوز-  این برنامه قرار است در سری جدید خود در قالب 150 برنامه آماده بشود اما اینکه دقیقا از چه زمانی روی آنتن شبکه نسیم برود، به قطعیت نرسیده است.

این مجموعه در نسخه جدید خود قرار بود در زمان‌هایی مثل اواخر اسفند93، نیمه دوم فروردین 94 و در تازه‌ترین خبر هم اواخر فروردین به روی آنتن برود اما حداقل تاکنون خبری از پخش نشده است.

در همین ارتباط دستیار رامبد جوان در مجموعه “خندوانه” در توضیح پخش این برنامه گفت: واقعا تاریخ پخش مشخص نیست تنها ممکن است 29 فروردین برنامه روی آنتن شبکه نسیم برود که این هم در اما و اگر است و باید ببینیم تا آن روز به چه سرانجامی می‌رسیم .این برنامه قرار است در سری جدید خود در قالب 150 برنامه آماده بشود.

لازم به ذکر است که در سری جدید، بخش‌های کمدی و متنوع به برنامه اضافه شده و رامبد جوان مانند سری قبل کارگردان و مجری «خندوانه» خواهد بود. وی پیش از این اعلام کرده بود در سری جدید یک عروسک با هنرنمایی محمد بحرانی، وی را در اجرای «خندوانه» همراهی خواهد کرد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی از اواسطِ خردادماه سال 93 در شبکه نسیم شروع به کار کرد و با آغاز ماه محرم در سال 93 کار خود را به پایان برد. باید بزودی منتظر پخش سری جدید برنامه بود.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>