ارسال در: یک, May 31st, 2015

چاپ دو نمایشنامه از شهرام کرمی

 

دو نمایشنامه «لطفاً با مرگ من موافقت کنید!» و «شکار بزرگ شنبه» نوشته شهرام کرمی توسط نشر افراز و انتشارات سروش منتشر می شوند.

به گزارش پایگاه خبری پرشیا نیوز ؛ نمایشنامه «لطفاً با مرگ من موافقت کنید!» که در سال 1385 توسط انتشارات خورشید آفرین چاپ شده و به عنوان اثر برگزیده یازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی بیشترین جوایز این رویداد را دریافت کرد، به زودی توسط نشر افراز برای دومین بار منتشر خواهد شد.

نمایشنامه «لطفاً با مرگ من موافقت کنید!» با مضمون اجتماعی به رابطه نمایشنامه دیگر شهرام کرمی با نام «شکار بزرگ شنبه» تا پایان سال توسط انتشارات سروش منتشر خواهد شد.

نمایشنامه «شکار بزرگ شنبه» اثری برای مخاطب کودک و نوجوان است که در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در بخش بین‌الملل به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد و برای اولین بار منتشر خواهد شد شکار بزرگ شنبه» روایتی نمایشی از شخصیت پسرکی به نام شنبه است که برای رسیدن به بزرگ‌ترین شکار دنیا سفری را آغاز می کند.

از شهرام کرمی در سال گذشته رمان «تخت و مورچه» توسط انتشارات سروش منتشر شد. این رمان نیز با استقبال بسیار خوب مخاطبان داستان ایرانی مواجه شده است.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>