ارسال در: چهار, May 25th, 2016

پس از گذشت 7 سال امیر سینکی آلبوم “من یه خوانندم” را رونمایی کرد

پایگاه خبری پرشیانیوز-امیر سینکی پس از گذشت 7 سال از انتشار آلبوم اولش بنام “بازی زندگی” طی مراسمی در کتاب فروشی بوک لند مجتمع تجاری پالادیوم از آلبوم دومش بنام “من یه خوانندم” رونمایی کرد .

photo_2016-05-25_23-07-13
به گزارش پرشیانیوز،وی که مدیر یک شرکت فرهنگی هنری نیز هست در صحبتهای خود به بیان موضوعاتی همچون مشکلات خوانندگان و موزیسینها برای تولید و ارائه آثارشان پرداخت و به نوعی خود را با ارائه آهنگ “من یه خوانندم ” که شاید اصلی ترین قطعه آلبومش باشد شریک مشکلات آنان دانست و این قول را به مخاطبین فنی خود داد تا به بهترین نحو از آنها جهت طی کردن این مسیر حمایت کند .

photo_2016-05-25_23-07-00
این مراسم با حضور طرفداران و هیچنین هنرمندان عرصه موسیقی و سینما برگزار گردید.
از جمله حضور معاون اجرایی خانه ی موسیقی آقای عاطفی و خانمها مرجانه و منیژه گلچین که سینکی آثاری از موسیقی سنتی را با آهنگسازی و تنظیم کامران همت پور با آنان ضبط و میکس نموده ، همچنین خانم پرستو صالحی که امیر سینکی موسیقی متن فیلم بازی سه نفره با بازی ایشان را آهنگسازی نموده و همچنین دیگر هنرمندان و ناشرین موسیقی .

photo_2016-05-25_23-08-39
در پایان امیر سینکی از اسپانسر انتشار آلبوم و مراسم رونمائیش آقای مهندس شاهنگیان و همکارانش در مجموعه ” المپیا و ALLI ” تقدیر به عمل آورد .

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>