ارسال در: شنبه, Sep 3rd, 2016

پرستو آراسته بازیگر نمایش جهشه:روزهای جنگ یادآور دورانی است که خیلی ها رفتند و برنگشتند تا ما باشیم و در آرامش زندگی کنیم

پایگاه خبری پرشیانیوز-پرستو آراسته از بازیگران نمایش جهشه که در این نمایش نقش ساغر رو بازی میکند در گفتگو با پرشیانیوز در معرفی خود گفت: 36 ساله .لیسانس تاتردارد.

photo_2016-09-02_12-52-45

گذراندن دوره های آموزشی استاد حمید سمندریان در سال 84. و آموختن در محضر اساتیدی چون شادروان حمید سمندریان ، استاد مهدی فخیم زاده و استاد اسماعیل شنگله.ساختن دو فیلم کوتاه در دوره های فیلم سازی استاد مهدی فخیم زاده در همان سال . بازی در سریال بقچه سبز پخش شبکه دو سال 84.بازی در 4 فیلم کوتاه . در دو تله . بازی در فیلم بلند این شک لعنتی «اولین فیلم بلند دانشکده صدا و سیما» اکران سال 88.بازی در جشنواره های مختلف تاتر و اجراهای عموم از جمله بازی در نمایش قایقهای کاغذی به کارگردانی ایرج افشاری در جشنواره تابستانه سال 83. بازی و دستیاری در مجلس شبیه مرگ و زندگی به کارگردانی رحمان حقیقی منتخب جشنواره آیینی سنتی سال 86. دستیار کارگردان در نمایش پدرانه به کارگردانی علی اصغر راسخ راد منتخب جشنواره رضوی سال 86 .بازی در نمایش پدر استریندبرگ به کارگردانی خسرو بامداد منتخب جشنواره اساتید سال 87.مدیریت اجرایی و برنامه ریز نمایش فرمانروای دنیا سال 94 را در کارنامه خود دارد. .

photo_2016-08-20_12-30-49
• وی در مورد نقشی که در جهشه بازی میکند میگوید : در جهشه شخصیت ساغر زنی که زار دارد و با جن ها در گیره بازی میکند . اطرافیانش تلاش میکنند که او را از این وضعیت نجات دهند . سرانجام در انتهای نمایش ساغر با کمک خانواده اش و دعاهایی که برایش خوانده میشود آرامتر میشود.
• این بازیگر درمورد نمایش جهشه میگوید: این نمایش موضوع جنگ و دوران جنگ رو در برمیگیره و مشکلاتی که در روزهای جنگ مردم با اون درگیر بودن .مردمانی که با هم نسبت فامیلی دارن و همه سعی میکنن برای محافظت از خانواده هاشون از شهر خودشون دفاع کنند. جهشه در جنوب به معنای وانت بار است وانتی که این آدمها قراره سوار اون بشوند و از شهر بروند اما….

photo_2016-08-20_11-50-58
• وی در مورد شخصیت ها نمایش میگوید:هر کدام از شخصیتهای نمایش داستان زندگی خودشون رو سیر میکنند . آلزایمر،زار،جنون، دیوانگی، اعتیاد و …..
آراسته صحبت پایانی خود را با این جمله پایان داد: روزهای جنگ یادآور دورانی است که خیلی ها رفتند و برنگشتند تا ما باشیم و در آرامش زندگی کنیم .به امید روزی که در هیچ جای دنیا جنگی نباشد و روزگار همه در صلح و آرامش بگذرد .

نمایش “جهشه ”
نویسنده: مرتضی شاه کرم
کارگردان: علی برجی
مشاور کارگردان: سیروس همتی
مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری هلیافیلم (حمید اصغری تتماج)
بازیگران:
( به ترتیب ورود به صحنه)
محمدعلی حسینعلی پور، سهیلا هادی زاده، بهناز پورفلاح، روزبه اختری، شادی امیری، اکبر مددی مهر، بهناز نجفی، امین مؤذن، پرستو آراسته، مهرناز احدیان، بهرام کاظمی، سیروس سپهری، علی غلامی، افشین واعظی، شیرین صنعتگر، المیرا معظمی، سمانه حبیب پور، نگار محمدی
عوامل پشت صحنه:
دستیاران کارگردان: کیوان بدری ، سمانه حبیب پور
منشی صحنه: شیرین صنعتگر
مدیر صحنه: نگار محمدی
دستیار صحنه: وحید سقلی
مدیر روابط عمومی و تبلیغات: رضا پورزارعی
مشاور رسانه: مینا قاسمی زواره
تبلیغات مجازی: پایگاه خبری پرشیا نیوز www.pershianews.ir
عکاس: ناصر میرزایی ، ولی الله سقفی،آوا وفاخواه
تدوین کلیپ و جلوه های ویژه: کامران اسماعیلی
موسیقی: فرید آندستا
طراح گریم: لیلا یوسفی راد
اجرا گریم: حامد وداعیان
طراح صحنه: علی برجی
طراح نور: اسماعیل آقاجانی
طراح لباس: فرشته (آوا) جمالی
طراح پوستر و بروشور: کامران اسماعیلی
زمان: ۲۱ مرداد الی 15 شهریور
ساعت: ۹ شب
هماهنگی و رزرو بلیت: ۰۹۳۸۹۳۸۴۹۰۳ ۷۷۶۰۱۷۹۰
مکان: تماشاخانه سرو ، میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی ، ابتدای خیابان شهید فلاح پور ، پلاک 1

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>