ارسال در: دو, Jul 27th, 2015

هومن حاج عبدالهی : پایتخت تازمانی ادامه دارد که مردم دوست داشته باشند

 

photo by majid niknafs (5)

 

پایگاه خبری پرشیا نیوز،هومن حاج عبدالهی  ایفاگر نقش رحمت در سریال پایتخت معتقد است پایتخت یک استثنا وپدیده بود که بعد از 37 سال درتلویزیون ایران رخ داد .

هومن حاج عبدالهی در گفتگو با پرشیا نیوز با اشاره به اینکه بعد از مجری گری بیشترین دغدغه اش بازی است توضیح داد:نخستین تجربه بازیگری خود را در سال 1371 با تئاتر آغاز کردم ودر سال 1382 نخستین اجرای زنده خود را در صدا وسیما داشتم ، در پی این تلاش ها بالاخره توانستم در سال 1382به صورت رسمی کارم را با برنامه صبح آمد در کنار حسین رفیعی شروع کنم .بیشترین دغدغه  من از ابتدا بازی بود اما بر سر یه سری اتفاقات به مجری گری روی آوردم البته در کنارآن  بازی گری را ادامه دادم ،

او افزود: در سال 1383 در فیلم سینمایی «چند میگیری گریه کنی» به کارگردانی شاهد احمد لو ،سال 1384در فیلم اگه میتونی منو بگیر،درسال  1389در فیلم سینمایی اختاپوس در کنار سید جواد هاشمی بازی کردم و اخیرا هم در فیلم گینس به کارگردانی محسن تنابنده در یک سکانس  نقش کوتاهی  داشتم که به صورت افتخاری بازی کردم .

وی در ادامه درباره حضورخود در سریال پایتخت گفت : سریال پایتخت برای من یک استثنا وپدیده بود که هر بازیگری  دوست دارد در آن بازی کند واین افتخاری بود که نصیب من شد .

بازیگر پایتخت 4در پاسخ به این سوال که آیا با ساخت پایتخت پنج مجددا در ان حضور دارید گفت: بستگی به علاقه مردم دارد تا زمانی که مردم پایتخت را دوست داشته باشند پایتخت هم ادامه دارد، اما فعلا نمی توانم درباره اینکه آیا پایتخت پنج کار خواهد شد ومن در آن حضور دارم جوابی دهم هنوز تصمیمی گرفته نشده است فعلا بچه ها در حال استراحت هستند .

او در پایان در باره برنامه های آینده خود گفت: فعلا در حال استراحت هستم هفته ای یک روز برای ضبط برنامه رنگین کمال می روم . سریالی  هم به نام «آقا وخانم سنگی » به کارگردانی شاهد احمد لو از شبکه 3 آماده پخش دارم.

 

ساراصادقی

عکس :مجید نیک نفس

 

 

 

 

 

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>