ارسال در: چهار, Apr 20th, 2016

هنرنمایی 90 هنرمند موسیقی نواحی در بخش “راویان اصالت‌های برتر

پایگاه خبری پرشیانیوز-امسال 90 هنرمند موسیقی از نواحی و مناطق مختلف کشور در بخش “راویان اصالت‌های برتر” نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در قالب اجراهای گروهی و تک‌نوازی قطعات خود را اجرا می‌کند.

5042-ImageB

به گزارش پرشیانیوز به نقل از ستاد خبری نهمین جشنواره موسیقی نواحی؛ بر اساس انتخاب هیات داوران نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران که از روز 17 اردیبهشت‌ماه سال‌جاری به مدت 4 روز در شهر کرمان برگزار می‌شود، نزدیک به 90 هنرمند برجسته موسیقی نواحی و مناطق مختلف کشور در قالب اجراهای گروهی و تک‌نوازی، قطعات خود را برای مخاطبان جشنواره اجرا می‌کنند.

این هنرمندان که در بخش “راویان اصالت‌های برتر” نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران آثار خود را اجرا خواهند کرد، از میان نزدیک به 200 گروه متقاضی در این جشنواره انتخاب شده‌اند.

امسال و پس از انتشار فراخوان نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران نزدیک به 200 گروه موسیقی از سراسر کشور متقاضی حضور در این دوره‌ی جشنواره موسیقی نواحی بودند که در مرحله نخست 60 گروه تایید شده و در مرحله دوم نزدیک به 90 هنرمند در قالب 20 اجرای گروهی و 18 تک‌نوازی به مرحله پایانی جشنواره راه یافتند.

همچنین بر اساس نظر هیات داروان جشنواره، امسال نفرات و گروه‌های برتر بخش “راویان اصالت‌های برتر” برخلاف دوره‌های پیشین فقط بعنوان نوازنده و یا گروه برگزیده انتخاب و معرفی می‌شوند و هیچ نوازنده یا گروهی عنوان اول، دوم و سومی نمی‌گیرد.

نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با دبیری ایرج نعیمایی از روز 17 تا 21 اردیبهشت‌ماه سال‌جاری در شهر کرمان برگزار می‌شود.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>