ارسال در: شنبه, Jun 13th, 2015

نمایش فیلم «جایی برای پیرمردها نیست» در سینما قلهک

 

فیلم “جایی برای پیرمردها نیست“( No country for old me) به کارگردانی برادران کوئن فردا یکشنبه 24 خرداد ساعت 18:30در سینما تک قلهک نمایش داده می شود.

به گزارش  پایگاه خبری پرشیا نیوز ، جایی برای پیرمردها نیست”، رمانیست که در سال ۲۰۰۵ بوسیله نویسنده آمریکایی کورمک مک‌کارتی نوشته شده است . عنوان کتاب برگرفته از شعر سفر به بیزانس اثر ویلیام باتلر ییتس است.همچنین، این فیلم محصول ۲۰۰۷ ایالات متحده در گونه جنایی و مهیج، برپایه رمانی با همین نام از کورمک مک‌کارتی نویسنده آمریکایی و به کارگردانی جوئل و ایتن کوئن است. این فیلم در جشنواره آکادمی سال ۲۰۰۷ نامزد دریافت ۸ جایزه و برنده ۴ جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه اقتباسی گردید.

 

خلاصه داستان این فیلم بدین گونه بوده،  فیلم با نماهایی از زمین‌های بایر غرب تگزاس در سال ۱۹۸۰ آغاز می‌شود؛ درحالی که صدای روی تصویرِ کلانتر اد تام بل با بازی تامی لی جونز را می‌شنویم که نسبت به افزایش خشونت در زمان جدید نسبت به زمانی که پدرش کلانتر بود افسوس می‌خورد و وقتی لوئلین ماس Llewelyn Moss در صحرا دنبال شکار می‌گردد بطور اتفاقی به تعدادی جسد در میانه صحرا بر می‌خورد، که از یک معامله نافرجام مواد مخدر به جا مانده‌اند…

 

علاقه مندان برای دیدن این فیلم و آگاهی از سانس های دیگر فیلم های سینما پردیس قلهک به سايت www. pardis-gholhak.com مراجعه کنند.

 

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>