ارسال در: پنج, Sep 1st, 2016

مهرناز احدیان بازیگر نمایش “جهشه”:دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ

پایگاه خبری پرشیانیوز-مهرناز احدیان از بازیگران نمایش جهشه در معرفی خود میگوید: 24 ساله است وفارغ التحصیل بازیگری تئاتر است و تا کنون در نمایش های، “لطفا نامی بلند بر این نمایش بگذارید به کارگردانی :داریوش شافی/تنکابن/سال 91 “و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد” به نویسندگی و کارگردانی:اکبر صادقی/تنکابن/سال 92نمایش “هفت هشتم”/نویسندگی:سیروس همتی و کارگردانی :علی برجی و حمید اصغری تتماج/اداره تئاتر/ خرداد و تیر95 بازی کرده است و برنده جایزه ی بازیگری زن برای نمایش “و خداوند…”/جشنواره منطقه ای/زاهدان/سال 92 شده است و بازی در فیلمهای خواب ، عینک دودی ،رحم را در کارنامه خود دارد.

photo_2016-09-01_20-05-33
وی در مورد نقشش در نمایش جهشه میگوید:در نمایش جهشه من نقش دختری حدودا 14،15 ساله به اسم زینب رو بازی میکنم که در بحبوحه ی جنگ ،درگیر مادرش میشود که او را زار گرفته است و تلاش میکند تا با خواندن دعا مادر را به حالت عادی بازگرداند و از طرفی بنا به مقتضیات سنش درگیر دلخوشی های خود و چالش ترک آنهاست .

در مورد متن نمایش جهشه میگید: باید بگویم چند نکته برایم جذاب و حائز اهمیت بود رئال بودن کاراکترها و ریتم و تمپوی بالای نمایش برای فرار از وضعیتی است که نوید آمدن می دهد.
عدم باور ماهیت جنگ و اسیر مادیات بودن کاراکترها در وضعیتی که فقط زنده ماندن حرف اول را می زند. .تغییر وضعیت و موقعیت کاراکترها نسبت به هم و گسست های عاطفی آنها که از دستاوردهای جنگ است و بالاجبار اتفاق می افتد.

وی در مورد مشکلات کار میگوید: فقط میتونم بگم که کار پر پرسوناژ دست گرفتن، از مصیبت های خود خواسته ی اهل هنر در این دنیاست.
احدیان در مورد سالن سرو و مشکلات آن و استقبال مردم از نمایش جهشه میگوید:سالن سرو سالنی ست نسبتا ناشناخته که از این بابت برای تبلیغات و اطلاع رسانی طبیعتا مشکلاتی وجود داشت اما با این حال ،استقبال مردم و اهالی هنر تا به حال رضایت بخش بوده و خواهد بود .

photo_2016-09-01_20-07-51

وی در مورد لحجه جنوبی که در نمایش است و سختی آن میگوید:تمرین لهجه برای هر بازیگر در هر مدیومی میتواند جالب و آموزنده و کاربردی باشد که ما هم از این قاعده مستثنی نبودیم . به کمک دوستان و آشنایانی که اهل جنوب کشور بودند و مختص تمرین لهجه،سر تمرین حاضر می شدند،این مورد نیز به مرور ممکن شد.

حرف آخر:
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ ،برای هیچ بر هیچ مپیچ

نمایش “جهشه ” از 21 مرداد الی 15 شهریور هر شب ساعت 21 در تماشاخانه “سرو” به آدرس میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی ، ابتدای خیابان شهید فلاح پور ، پلاک 1به روی صحنه میرود.

نویسنده: مرتضی شاه کرم
کارگردان: علی برجی
مشاور کارگردان: سیروس همتی
بازیگران:
( به ترتیب ورود به صحنه)
محمدعلی حسینعلی پور، سهیلا هادی زاده، بهناز پورفلاح، روزبه اختری، شادی امیری، اکبر مددی مهر، بهناز نجفی، امین مؤذن، پرستو آراسته، مهرناز احدیان، بهرام کاظمی، سیروس سپهری، علی غلامی، افشین واعظی، شیرین صنعتگر، المیرا معظمی، سمانه حبیب پور،آوا وفاخواه، نگار محمدی
عوامل پشت صحنه:
دستیاران کارگردان: کیوان بدری ، سمانه حبیب پور
منشی صحنه: شیرین صنعتگر
مدیر صحنه: نگار محمدی
دستیار صحنه: وحید سقلی
مدیر روابط عمومی و تبلیغات: رضا پورزارعی
مشاور رسانه: مینا قاسمی زواره
تبلیغات مجازی: پایگاه خبری پرشیا نیوز www.pershianews.ir
عکاس: آوا وفاخواه
تدوین کلیپ و جلوه های ویژه: کامران اسماعیلی
موسیقی: فرید آندستا
طراح گریم: لیلا یوسفی راد
اجرا گریم: حامد وداعیان
طراح صحنه: علی برجی
طراح نور: اسماعیل آقاجانی
طراح لباس: فرشته (آوا) جمالی
طراح پوستر و بروشور: کامران اسماعیلی

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>