ارسال در: سه, Apr 7th, 2015

مهران احمدی: ازخدایم بودکه در«پایتخت4»باشم امانشد

 

یکی از حواشی های ساخت “پایتخت 4″ برای آنتن ماه رمضان شبکه یک سیما، کنار رفتن نقش بهبود با بازی مهران احمدی است که دیگر در این سری حضور ندارد.

به گزارش پایگاه خبری پرشیا نیوز- سریال “پایتخت 4″ از اوایل اردیبهشت ماه توسط سیروس مقدم جلوی دوربین خواهد رفت با این تفاوت که این بار سریال را در ماه رمضان نه نوروز خواهیم دید.

در عین حال مهران احمدی یکی از بازیگران اصلی و جذاب این مجموعه تلویزیونی نیز در سری چهارم نخواهد بود. اما دلیل این اتفاق چیست؟

مهران احمدی، بازیگر نقش بهبود سریال “پایتخت” در این باره گفت: فقط به دلیل همزمانی بازیم در پروژه‌ای دیگر نتوانستم در “پایتخت 4″ باشم .از خدایم بود که باز در سریال سیروس مقدم حضور داشته باشم ولی متأسفانه همزمانی کار در فیلمی دیگر، اجازه نداد با گروه تولید این سریال همراه شوم.

این بازیگر تأکید داشت: مشکلی نیست و در بازیگری سینما و تلویزیون این اتفاقها زیاد می افتد و من هم چون با یک فیلم سینمایی قبل از “پایتخت 4″، صحبت کرده بودم نشد که باز هم در این سریال باشم .

“لازم به ذکر است ، پایتخت ۴” هم اکنون در مرحله پیش تولید به سر می‌برد و تا چند روز آینده تست گریم بازیگران پایان می‌یابد و به طور رسمی تصویربرداری از اوایل اردیبهشت کلید خواهد خورد.

بن مایه داستان این مجموعه در درون خانواده نقی معمولی اتفاق می‌افتد و طبق پیش بینی‌های انجام شده این سریال قرار است در ۲۶ قسمت برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما تهیه شود.

 

 

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>