ارسال در: سه, Mar 15th, 2016

مراسم رونمایی از آلبوم « روزای بعد تو » برگزار شد/ « روزای بعد تو » با 11 قطعه منتشر می شود

 

photo_2016-03-12_16-14-33-301x370 - Copy

پایگاه خبری پرشیا نیوز- آرش نوایی خواننده آلبوم «روزای بعد تو» درباره قطعه حذف شده آلبوم گفت: این آلبوم ۱۲ قطعه‌ای بود که قطعه «کافه» به دلیل عدم تائید شورای شعر، بالاجبار حذف و نهایتاً آلبوم با ۱۱ قطعه منتشر شد.

به گزارش پرشیا نیوز- مراسم رونمایی از آلبوم « روزای بعد تو » دوشنبه ۲۴اسفند ماه در سالن آمفی تئاتر موسسه موسیقی سرنا برگزار شد.

دراین نشست آرش نورایی در خصوص آلبوم « روزای بعد تو » توضیح داد: ایده شکل گیری آلبوم بیش از دو سال زمان برد و مراحل فنی آن یک و سال نیم طول کشید. پخش این آلبوم قرار است بعد از عید توسط شرکت پخش هنر اول با تیراژ بالا انجام  شود .

وی افزود: ما حدود ۳۶ قطعه تولید کردیم که یازده قطعه در این آلبوم قرار گرفت. درواقع برای سه آلبوم دیگر هم قطعه آماده داریم که تنظیم آن‌ها انجام نگرفته چراکه می‌خواستیم تنظیم قطعات به‌روز انجام شود.

خواننده آلبوم « روزای بعد تو » با بیان اینکه 11 کار در این آلبوم از تنوع لازم برخوردار است گفت: در این آلبوم تنوع سبک به نحوی است که شاید مخاطب متوجه نشود تمام آثار از یک نفر است و دچار اشتباه شود البته این تغییر در صدا و نوع خواندن بنده نیست بلکه در خصوص موسیقی هست. باید این را هم بگویم که هرکدام از کسانی که در آلبوم حضور دارند به‌ تنهایی وزنه‌ ای در موسیقی هستند.

در ادامه مراسم آرش نورایی قطعه «کافه» با ترانه و ملودی «بابک بابایی» را با نواختن پیانو اجرا کرد سپس قطعه‌ای بی‌کلام با پیانو نواخت که با استقبال خوب حضار مواجه شد.

در پایان مراسم بانمایش  تیزر آلبوم «روزای بعد تو» ، برش کیک ، گرفتن عکس یادگاری با عوامل آلبوم به پایان رسید.

لازم به ذکر است که آلبوم «روزای بعد تو»از سروده‌های بابک بابایی، یلدا انگالی، رویا زمردیان، آرش مهرابی و ستایش قره داغی با آهنگسازی بابک بابایی، وحید پویان و خود آرش نورایی است که آرش آزاد، مهبد شفیع نژاد، هامون میرزایی، آرون حسینی و مهرداد احمدزاده به‌عنوان تنظیم‌کننده حضور داشتند.

ضبط این آلبوم در استودیو بسامد، راگا، کرگدن و یوکابد با نظارت «سعید هاشمی» انجام‌شده و ایمان احمدزاده میکس و مسترینگ کل آلبوم را بر عهده داشته است.

همچنین فیروز ویسانلو و فرشید ادهمی(گیتار اسپانیش)، نیما رمضان و عادل روح‌نواز(گیتار الکتریک)، مهبد شفیع نژاد و آرش نورایی (پیانو)، هومن نامداری(ساکسیفون) و هامون میرزایی(ویلن‌سل) به‌عنوان نوازنده در آلبوم «روزای بعد تو» هنرنمایی کرده‌اند.

محمد میر حسینی و محمد توکلی(مشاور طرح)، یاسمین هاشمی(مشاور هنری)، بهار ایروانی(کارگردان تیزر)، فیلم‌بردار(بهزاد خضرلو) ، کاوه نورایی(مدیر پروژه) و لی لا رضایی (مشاور رسانه ای) از دیگر عوامل آلبوم بودند.

 

 

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>