ارسال در: جمعه, Jul 15th, 2016

فریدون خشنود : کنسرت گروه «پنج» شهریور ماه برگزارمی شود /آلبوم «روزگار مجازی 1» منتشر می شود

پایگاه خبری پرشیانیوز-سارا (سمیه) صادقی-کنسرت گروه «پنج» با اجرای رایسا آوانسیان به زودی در تالار وحدت برگزار می شود.

IMAGE634811449815212693
به گزارش پرشیانیوز،فریدون خشنود آهنگساز پیشکسوت ازتازه ترین فعالیت های خود خبر داد و گفت: به سرپرستی رایسا آوانسیان گروهی تشکیل دادیم ،که در این گروه 15 تا از صداهای درجه یک خانم حضور دارند و قرار است به زودی کنسرت بانوان را در تالار وحدت اجرا کنند.

وی افزود:این کنسرت زیر نظر شرکت 5 برگ برگزار خواهد شد ؛به عنوان مدیر عامل این شرکت
همه کارها را انجام داده ایم ، تا این کنسرت به نحو احسن برگزار شود .

این آهنگساز درباره گروه «پنج» توضیح داد: گروه پنج زیر نظر شرکت 5 برگ هنر فعالیت های خود را دنبال می کند ؛قرار است دراین کنسرت که شهریور ماه برگزار می شود ؛آهنگ های قدیمی خارجی اجرا شود.

فریدون خشنود در ادامه با اشاره به آلبوم تازه خود گفت: آلبوم روزگار مجازی 1 ،آلبومی است به خوانندگی فرشاد خشنود که به تازگی مجوز آن را گرفته ایم ودر حال انتشار است .
وی افزود: فرشاد خوشنود که سالها با نام باكتري خان در حال فعاليت می باشد وآلبوم اولش با موفقیت مواجه شد، بعد از آلبوم «روزگار مجازی 1» که به زودی منتشر می شود؛در حال حاضر درگیر مجوز آلبوم سومش است .بعد از انتشار آلبوم سوم که وکال است به زودی کنسرتی برگزار خواهیم کرد.
این هنرمند با اشاره به فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر مشغول آهنگسازی آثار دو خواننده جوان به نام های محسن سلیمانی و حسام عالین هستم . هر دو از خوانندگانی هستند که صداهای بسیار درجه یک وخوبی دارند .
وی در پایان افزود: فعلا دو تا از آهنگ های محسن سلیمانی ضبط شده وآماده انتشار است ؛ ولی ما در شرف این هستیم که آلبوم این خواننده را به صورت تک آهنگ یا آلبوم آماده کنیم. حسام عالین هم خواننده خوبی است؛ صدای بسیار توانایی دارد .انشالله امسال به زودی این دو خواننده را معرفی می کنم .

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>