ارسال در: شنبه, Jul 4th, 2015

علیخانی: آمدن فلان خانم به “ماه عسل” اشتباه بود؛ معذرت می‌خواهم/ میخواهند هویت مرا به لجن بکشند!

alikhani_mahasal92_04 - Copy
مجری برنامه “ماه عسل” گفت: اینقدر رذل نیستیم که بخواهیم بدبختی مردم را نشان بدهیم، مدعی میشوند که من برای اجرای برنامه یک میلیارد و 200میلیون گرفته ام متأسفانه عده ای دنبال به لجن کشیدن هویت من هستند.

به گزارش پایگاه خبری پرشیا نیوز ، برنامه “ماه عسل” از اولین قسمت خود در ماه رمضان با واکنش منتقدین روبرو شد که به حق بود. دعوت از جوانکی عاشق پیشه و آن ماجرای خاص و همچنین آمدن فلان خانم مدل و انتشار تصاویر غیرعرف و عجیبش در رسانه ها سرانجام باعث شد که معاون سیمای رسانه ملی به مدیر شبکه سه تذکر و عوامل برنامه را توبیخ کند.

تذکر را می پذیرم

با این حال احسان علیخانی شب گذشته به این اتفاقات واکنش نشان داد و تأکید کرد: نسبت به برنامه اول و آن میهمان حرف هایی باقی ماند و در مورد فلان خانم که به برنامه آمد نیز اشتباهمان را قبول میکنم و تذکر را می پذیرم.

وی با اشاره به کلیت انتقادات صورت گرفته از برنامه و برخی حواشی نیز عنوان کرد: سازمان بشدت مشکلات مالی دارد اما کارشناسانی هم دارد که در آمدن و رفتن و موضوعات برنامه جدیت دارند. آگهی بازرگانی میان برنامه هم به ماها ارتباطی ندارد و درآمدش به خزانه سازمان میرود.

من و دستمزد میلیاردی؟

علیخانی با بیان دستمزد 45 میلیون تومانی اش برای این برنامه، افزود: نمیدانم چطور مدعی میشوند که من برای اجرای برنامه یک میلیارد و 200میلیون تومان گرفته ام. متأسفانه عده ای هم به این بهانه ها دنبال به لجن کشیدن هویت من هستند که این کارها واقعا درست نیست.

وی تأکید داشت: هرکاری کنم ایراد میگیرند و انتقاد میکنند که چرا برنامه را فقط برای غم ساخته ایم. درحالیکه صندلی “ماه عسل” متعلق به مردم است.

میدانم بهترین زمان را به ما داده اند

وی در ادامه به برخی موضوعات دیگر اشاره کرد و گفت: از همه سوال کنید که من پشت در کدام مدیر رفته ام که مثلا التماس کنم. التماس نکرده ام اما میدانم چه برنامه ای را دست من داده اند. بهترین زمان ماه رمضان را به این برنامه داده اند و اینها را میدانم اما میدانم چه اشتباهی هم بخاطر برخی میهمانان کرده ام و میپذیرم.

علیخانی عنوان کرد: تذکری که به ما داده اند درست بوده چون بچه های ما هم سهوا اشتباه کرده اند. من بخاطر این اشتباه معذرت میخوام از همه بزرگان کشور و مدیران و بویژه مخاطبان این برنامه که میدانم جمعیتی میلیونی هستند.

فقط بفهمم که مردم از من رنجیده اند…

وی در عین حال گفت: اگر بدانم که مردم از ما رنجیده خاطر میشوند امکان ندارد که در “ماه عسل” بمانم. اما کار ما هم سخت است. شخصا 35 روز است که خانوده ام را ندیده ام و گردنم دیگر شبیه مبل دفترم شده. اشتباهم را میپذیرم و عذرخواهی میکنم. اما بدانید که ما اینقدر رذل نیستیم که بخواهیم بدبختی مردم را نشان بدهیم.

نمایش 1 دیدگاه
دیدگاهی ثبت کنید
  1. سمانه می‌گه:

    ماه عسل بهترین برنامست

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>