ارسال در: یک, Jul 24th, 2016

سخنگوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي توهين يكي از نشريات داخلي را نسبت به قوم مسلمان و غيور آذري كشورمان را محكوم كرد

پایگاه خبری پرشیانیوز-حسين نوش آبادي، معاون حقوقي و امور مجلس و استانها و سخنگوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ضمن محكوم كردن اقدام غير حرفه اي ،غير فرهنگي و توهين آميز يكي از نشريات داخلي كشورمان نسبت به قوم پرافتخار آذري كه از جمله اقوام بزرگ ايران اسلامي است،اعلام كرد

photo_2016-07-24_14-08-05

به گزارش پرشیانیوز،پرونده اين نشريه فردا صبح در  هيات  نظارت بر مطبوعات با دستور صريح دكتر جنتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي مطرح  و متناسب با تخلف و جرم صورت گرفته اقدام قانوني صورت خواهد گرفت.

سخنگوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: جمهوري اسلامي ايران كشوري بزرگ و صاحب بزرگترين تمدن بشري است كه همه اقوام ايراني اعم از ترك و لر و كرد و بلوچ و عرب در تكوين اين تمدن نقش مهمي داشته اند و در طول تاريخ پرافتخار اين سرزمين، همواره در كمال وحدت و همزيستي مسالمت آميز در كنار يكديگر زندگي كرده اند و در برابر دشمنان مشترك و بدخواهان اين سرزمين ايستادگي و مقاومت كرده اند.

نوش آبادي افزود: اقوام ايراني از سرمايه هاي بزرگ ملت  ايران هستند كه علقه هاي ديني ،فرهنگي ،سياسي و سرزميني آنها را به هم پيوند داده است و مجموعه اين اقوام هويت ملي و تاريخي ايران اسلامي را تشكيل داده اند.

سخنگوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: هر گونه تعرض و جسارت و توهين به اقوام ايراني بر خلاف مصالح عمومي و امنيت ملي است و براساس قانون اساسي و قوانين عادي جرم محسوب مي شود و مرتكبن به رفتارها و اعمال تفرقه افكنانه بموجب قانون تنبيه و مجازات خواهند شد.

 

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>