ارسال در: چهار, Oct 7th, 2015

در نشست خبری بازارچه خیریه ملائک عنوان شد: هنرمندان عامل محرکی برای جذب مردم هستند

پایگاه خبری پرشیانیوز-سارا صادقی ، نشست خبری بازارچه خیریه ملائک با حضور رضا بنفشه خواه،ایمان صفا بازیگران تاتر و تلوزیون،محمد رضا عیوضی خواننده،سعید امیراصلانی آهنگساز،شاهین جمشیدی مجری تلوزیون، و اکبر کریمی مدیر عامل موسسه ملائک در محل موسسه برگزار شد.

photo_2015-10-07_10-14-26

در ابتدای نشست اکبر کریمی در خصوص برگزاری بازارچه خیریه ملائک گفت قرار است از 15 تا 17 مهر این بازارچه در ورزشگاه شهدای قیطریه برگزار شود.در این بازارچه 80 غرفه شامل غرفه های غذاهای سنتی ایرانی،زیورر آلات،صنایع دستی،لوازم تحریر به عرضه محصولات خود خواهند پرداخت.در مراسم افتتاحیه این بارچه خیریه که با حضور هنرمندان و ورزشکاران بزگزار خواهد شد برنامه های شادی نیز برای مردم در نظر گرفته شده است، قرار است  از گروه خندوانه برای حضور در این مراسم دعوت شود.

photo_2015-10-07_10-22-50

سالار بوربور مدیر اجرایی بازارچه خیریه در ادامه صحبت های اکبر کریمی در مورد مشکلات و زمان صرف شده برای برگزاری این بازارچه گفت:از 2ماه پیش برنامه ریزی  شده بود که این بازارچه در باغ موزه هنرهای ایرانی برگزار شود ولی متاسفانه به دلیل تداخل در مراسم موسیقی این امکان فراهم نشد و ما مجبور شدیم محل برگزاری بازارچه را به ورزشگاه شهدای قیطریه انتقال دهیم.

photo_2015-10-07_10-34-06

وی در مورد برنامه های جانبی بازارچه خیریه ملائک گفت:ما برای اولین بار در این بازارچه خیریه زمین بازی پنت بال طراحی کردیم که شرکت کنندگان بتوانند این ورزش را نیز انجام دهند و مشاهده کنند.گروهای نمایشی در این 3 روز به اجرای برنامه می پردازند و هنرمندان و ورزشکاران نیز در این بازارچه با مردم دیدار خواهند داشت.

در ادامه نشست رضابنفشه خواه با اشاره به حضور خود در موسسه های خیریه و آسایشگاه های سالمندان گفت:متاسفانه بسیاری از هنرمندان سالخورده در آسایشگاه زندگی میکنند .چندین سال است که هنگام  تحویل سال در کنار سالمندان آسایشگاه کهریزک هستم ،به جز امسال که سر برنامه بودم و نتوانستم شرکت کنم.

photo_2015-10-07_10-02-40

این بازیگر در ادامه از لطف و محبت مردم تشکر کرد و گفت:ما هنرمندان شاید به ظاهر بین مردم پولدار و ثروتمند دیده شویم ولی بسیاری از این هنرمندان در وضعیت مالی بدی زندگی میکنند ولی همیشه در کارهای خیر حضور دارند. خدا را شاکرم که بواسطه کار بازی و چهره ای که بین مردم دارم میتوانم در کارهای خیر حضور داشته باشم .

photo_2015-10-07_10-14-15

در ادامه محمد رضا عیوضی در خصوص برگزاری این گونه بازارچه های خیریه گفت:بحث خیریه امری شخصی است،خوشبختانه همیشه هنرمندان در این امر پیش قدم بوده اند مثال بارز آن تیم فوتبال ستارگان هنر است که همیشه در کارهای خیریه با برگزاری مسابقات مختلف فوتبال به این امر کمک کرده است.کار خیریه و انجام آن مسلمان و غیر مسلمان نمیشناسد و اجباری در آن نیست و هر کس با هر دید و اندیشه ای میتواند برای شاد کردن دل مردم نیازمند در کار خیر شرکت کند.اگر ما به همان سخن زرتشت که هزاران سال پیش گفته است؛پندار نیک،گفتار نیک ،کردار نیک عمل کنیم و با این ثروتهای فراوان و  منابع عظیم نفتی و غیر نفتی که در کشور ما وجود دارد هیچ نیازمندی در جامعه باقی نمی ماند.

photo_2015-10-07_10-14-12

در پایان ایمان صفا با اشاره به برگزاری بازارچه های خیریه گفت: در حال حاظر یک اتفاق ارزشمند در جامعه در حال وقوع است.حضور هنرمندان در بارارچه خیریه ملائک می تواندبه مردم و کسانی که میخواهند در کار خیر شریک شوند کمک کند.هنرمندان عامل محرکی برای جذب مردم هستند چون علاوه بر کمک مالی می توانند باعث جذب و حضور مردم در این بازارچه ها شوند.

لازم به ذکر است بازارچه خیریه ملائک از 15 تا 17 مهر از ساعت 11 الی 22 در مجمعوعه ورزشی شهدای قیطریه با غرفه های متنوع  غذاهای سنتی ایرانی،زیورر آلات،صنایع دستی،لوازم تحریر برگزار میشود

photo_2015-10-07_10-14-46

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>