ارسال در: دو, Jan 11th, 2016

داوری‌ آثار موسیقی ایرانی و کلاسیک انجام شد

پایگاه خبری پرشیانیوز-اولین جلسه‌ی داوری آثار بخش کلاسیک و دومین جلسه‌ی داوری آثار ایرانی سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر در حالی برگزار شد که در جلسات پیشین داوری، هیات انتخاب آثار برگزیده‌ی خود را در اختیار هیات داوران قرار داده‌اند.

photo_2016-01-06_21-08-45
به گزارش پرشیانیوز به نقل از روابط عمومی سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر، نخستین جلسه‌ی داوری آثار بخش کلاسیک با حضور داوران این بخش برگزار شد. هوشنگ کامکار، نادر مشایخی، محمد میرزمانی، رافائل میناسکانیان،‌ بردیا کیارس، سیاوش ظهیرالدینی، مهرداد عالمی، امین زمانخان، مهرک صفاییه، میلاد عمرانلو، پژمان اختیاری، بهنام ابوالقاسم، تینا جامه‌گرمی و علی جعفری پویان از جمله داوران این بخش در این جلسه حضور داشتند.
گفتنی است در این میان «علی جعفری پویان» به خاطر آغاز تور کنسرت‌های خود همراه با یکی از خوانندگان نامدار از داوری در سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر انصراف داده است.
اما در داوری آثار موسیقی ایرانی، هنرمندانی چون میلاد کیایی، حسام‌الدین سراج، شروین مهاجر، پویا سرایی و بهزاد رواقی تعدادی از آلبوم‌های باکلام موسیقی ایرانی را مورد بررسی و انتخاب قرار دادند.
در سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر برای اولین بار داوری آلبوم‌های آثار شنیداری با هدف ترغیب و تشویق فعالان حوزه‌ی موسیقی به تولید آثار ارزشمند و افزایش سطح کمی و کیفی این آثار صورت می‌گیرد.
در این دوره تمامی آلبوم‌های موسیقی در شاخه‌های موسیقی ایرانی، کلاسیک، نواحی، پاپ و موسیقی تلفیقی گردآوری شده است و پس از طی مراحل انتخاب داوری بهترین‌ها گزینش و در مراسم اختتام جشنواره معرفی و به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>