ارسال در: پنج, Feb 12th, 2015

جشنواره ای که امید بخش بود!

 13930719000375_PhotoA

پایگاه خبری پرشیا نیوز – سمیه صادقی ؛ سی سومین جشنواره فیلم فجر هم بالاخره با کلی سر صدا وحاشیه به پایان رسید .

جشنواره ای که در ابتدا با شعار سینمای امید بخش کار خود را آغاز کرد ولی غافل از اینکه این سینما به کجا خواهد رسید ودر سال 94 ما با چه گیشه ای مواجه می شویم. در این بین هم اتفاقات پیاپی رخ داد از جمله فیلم« حضرت محمد » فیلم حاشیه سازی که برای اکران خصوصیش با سر صدا هایی روبه رو شد و حتی برای تهیه بلیط آن بی عدالتی هایی هم از سوی مسئولان مربوطه صورت گرفت .

امسال جزء سالهایی بود که در موارد متعدد شاهد رفتارهای نابه جایی از سوی  مسئولان برگزار کننده جشنواره بودیم. حال سوال من از این آقایان این است که مگر هدف ما از حضور در این جشنواره اطلاع رسانی به همگان نیست پس چرا با ما مثل داعشی ها ودشمنان خود رفتار می کنید .امیدوارم در جشنواره سال آینده شاهد وقوع این اتفاقات و حتی حضور گشت ارشاد در ورودی سالن همایش ها که باعث رعب ووحشت سینماگران می شود نباشیم با آرزوی جشنواره بهتر ورفتار انعطاف پذیر از مسئولان در سال آینده.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>