ارسال در: دو, Jul 27th, 2015

تنابنده درگفتگو باپرشیا نیوز:نقی یک شخصیت جدی است که گاهی برلبه تیغ قرار می گیرد

 

photo by majid niknafs (8) - Copy

 

پایگاه خبری پرشیا نیوز ،محسن تنابنده بازیگر پایتخت چهارگفت: طبیعی است که در رویارویی با اتفاقات و موقعیت های مختلف آدم ها  خلقیاتی بروز می دهند وشرایطی برایشان بوجود می آید که  باعث میشود تغییر کنند نقی پایتخت هم از این شرایط مستثنی نیست  او دچار افت وخیزهایی است که هر انسانی به آن  گرفتارمی شود.

بازیگر گینس درخصوص لهجه مازندرانی خود در سریال پایتخت توضیح داد:لهجه مازندرانی آنقدر بر کارکتر نقی تاثیر گذار بود که باعث می شود هر جا تماشاگر من را در قالب کارکتر دیگری ببیند حس کند  هنوز با شخصیت نقی روبه رو است وگرنه برای خود من چنین اتفاقی نیافتاده است.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که چقد نقش جدی  در مقایسه با کمدی مورد پسند شما است گفت : همه نقش هایی که بازی کرده ام را دوست داشتم نقی یک  شخصیت جدی است که گاهی برلبه تیغ قرار می گیرد واز آنجا که دوست داری شیرین باشد از واقعیت فاصله می گیری وبه آن چاشنی هایی اضافه می کنی که برای من تجربه جذاب ودوست داشتنی است .

سارا صادقی

عکس :مجید نیک نفس

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>