ارسال در: پنج, Jan 21st, 2016

«تلنگر» مهرداد شهسوارزاده به موسیقی

پایگاه خبری پرشیا نیوز-  خواننده پاپ-کلاسیک کشورمان که به عنوان یکی از صداهای خوب این عرصه شناخته شده است، این بار با آلبوم «تلنگر» حضور خود در این عرصه را اعلام می‌کند.

9c22488b2cb3497bbf956842a454af61 (1) - Copy

به گزارش پرشیا نیوز به نقل از موسیقی فارس ؛ مهرداد شهسوارزاده که از صداهای پاپ-کلاسیک کشورمان به حساب می‌آید، آلبوم «نلنگر» رابرای حضور دوباره خود در موسیقی، آماده انتشار کرده است. این آلبوم محصول همکاری مشترک این خواننده با آهنگسازانی همچون شهاب اكبرى ، محسن يگانه ، مهدى رامشك حسين قربانپورو نيما اوركى است که خود نیز در این خصوص با تیم آهنگساز همکاری کرده است.

وی که خود تهیه کنندگی این آلبوم را به عهده دارد، به غیر از یک قطعه که با تنظیم نیما اورکی صورت گرفته است، بقیه تنظیم ها را به شهاب اکبری سپرده است.

ترانه‌های «تلنگر» را امیر ارجینی،محسن یگانه، لی‌لا رضایی،حدبث دهقان، محمدکاظمی،حمید نصرالهی و امیر بذرافشان سروده‌اند.این آلبوم اوایل سال آینده منتشر و روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

مهرداد شهسوارزاده قبل از انتشار آلبوم جدید خود، چند تک قطعه را منتشر می‌کند تا مخاطبان خود را با جدیدترین دستاورد هنری خود آشنا کند. اولین این قطعات «اگه مي‌توني برگرد» است که با ملودی مهدی رامشک بر روی ترانه‌ای از حدیث دهقان اجرا شده است. تنظیم آن نیز توسط شهاب اکبری انجام شده است و مسعود همایونی نیز در جایگاه نوازنده گیتار الکتریک در کنار وی و در این قطعه حضور دارد.

«اگه می‌تونی برگرد» هفته آینده از طریق رسانه‌های اینترنتی وارد شبکه مجاز پخش موسیقی ایران می‌شود.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>