ارسال در: چهار, Aug 10th, 2016

به نفع دختران بی سرپرست و بدسرپرست؛ مسابقه فوتسال تیم ستارگان هنر ایران و همیاران ملائک برگزار می شود

پایگاه خبری پرشیانیوز-مدیر موسسه خیریه ملائک گفت: مسابقه فوتسال بین تیم ستارگان هنر ایران و همیاران ملائک به نفع دختران بی سرپرست و بدسرپرست موسسه خیریه ملائک در روز جمعه ۲۲ مرداد ماه در سالن هنگام برگزار می شود.

photo_2016-08-10_00-01-41

به گزارش پرشیانیوز،نشست خبری در رابطه با مسابقه فوتسال بین تیم ستارگان هنر ایران و همیاران ملائک به نفع دختران بی سرپرست و بدسرپرست موسسه خیریه ملائک، با حضور اکبر کریمی مدیر موسسه خیریه ملائک، هومن جوادی، حسین شمسایی،محمدرضا عیوضی و محمود عبطان مدیریت شرکت “کاغذ دیواری پلنزو” در “محل موسسه ملائک” برگزار شد.

اکبر کریمی مدیر موسسه خیریه ملائک در ابتدای این نشست خبری با تشکر و قدر دانی کردن از تیم ستارگان هنر برای بازی کردن در این مسابقه خیریه و شرکت “کاغذ دیواری پلنزو” به مدیریت آقای محمود عبطان برای اسپانسر شدن این مسابقه خیریه گفت: وظیفه ما آشنا کردن مردم با کودکانی است که در این قبیل موسسات نگهداری و مراقبت می شوند. متاسفانه وقتی خیلی خوب به پرونده این بچه ها نگاه می کنیم متوجه می شویم که علت ترک کردن آنها از سوی والدینشان بیشتر مسائل مالی بوده است.

وی افزود: برگزاری این قبیل مسابقات بهانه ای است تا توانمندان و خییران جمع شده و نیم نگاهی هم به این بچه ها داشته باشند و کمک مالی به این موسسه و موسسات همانند آن انجام بدهند. در حقیقت این ما هنرمندان هستیم که باید برای زنده نگهداشتن خود این قبیل کارها را انجام بدهیم.

مدیر موسسه خیریه ملائک ادامه داد: با توجه به مسائل و مشکلات پیش روی این قبیل موسسات این موضوع که ما چگونه امورات خود را می گذرانیم و خرج خود را تامین می کنیم خود همانند یک معجره است. نکته دیگر اینکه تمامی کارکنان این محل با نیت و دلی پاک فعالیت می کنند.

کریمی خاطرنشان کرد: هیات مدیره این موسسه خیریه را دوستان آزاده و جانباز دوران دفاع مقدس تشکیل داده اند و از جمله دستاوردهای این خریه می توان به سپردن سرپرستی 9 کودک در 5 سال اخیر به 9 خانواده اشاره کرد.

هومن جوادی مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران نیز در این نشست خبری در سخنانی، گفت: ما آنقدر علاقمند به فعالیت در این قبیل عرصه ها هستیم که از دوستان خود در موسسه خیریه ملائک خواستیم تا اگر در طول سال هر برنامه ای دارند به ما هم اطلاع بدهند تا با آنها همکاری کنیم.

وی افزود: بازی ما در روز جمعه 22 مردادماه است و باید عرض کنم که ما به خاطر بچه ها به میدان می رویم و اصلا برای ما برد و باخت اهمیتی ندارد. آن هم بچه های با استعدادی که اگر نیم نگاهی به آنها شود آینده ساز خواهند بود.

مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر ایران ادامه داد: ما نخستین تیم هنرمندان را در ایران و بعد از انقلاب با کمک آقای محمدرضا عیوضی راه انداختیم. این تیم در سال 1379 آغاز به فعالیت کرد و در نهایت با گذر زمان تیم هنرمندان ما به این تیمی که امروز می بینید تبدیل شد.

جوادی خاطرنشان کرد: ما در برگزاری این قبیل برنامه ها به دنبال معرفی مراکز و موسسات خیریه به مردم و خیرین هستیم. نکته مهم اینکه ما در آینده نیز برنامه برگزاری یک کنسرت برای کمک به این قبیل موسسات و مراکز حمایتی را تدارک دیده ایم.

وی در پایان تصریح کرد: ما نخستین برنامه خود را در سال 1381 و برای کمک به خیریه ای بسیار ناتوان در میدان شوش تهران آغاز کردیم و آنقدر برای آن مرکز تبلیغ انجام دادیم که وضعیت مالی خوبی پیدا کرد.

حسین شمس سرپرست تیم ستارگان هنر ایران نیز در این نشست خبری عنوان، کرد: بسیار خوشحال هستم که قسمت شد و خداوند این توانایی را به ما داد تا بتوانیم برای سومین سال این برنامه را برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: نکته مهم اینکه بسیار خوشحال هستیم که در مجموعه ای قرار داریم که بسیار برای پیشبرد اهداف خود مصمم هستند و اینقدر در راه رضای خداوند برای این کودکان گام برمی دارند.

محمدرضا عیوضی نیز در انتهای این نشست خبری در سخنانی، گفت: ما خود را جزء خیریه ملائک محسوب می کنیم. بر این اساس امیدوار هستیم که روزبه روز بر تعداد افراد خیر و حامیان این موسسه افزوده شود.

وی افزود: ما کشور ثروتمندی هستیم و متاسف هستیم از این موضوع که به جای اینکه پول های ما در جای مناسب خود و ضروری هزینه شود توسط افراد ناباب و در جاهای دیگری خرج می شود. در حقیقت وظیفه مسئولین است که به فکر حمایت از این قبیل مراکز و موسسات باشند.

عیوضی در پایان تصریح کرد: امیدوار هستیم که روزی به نقطه ای برسیم که دیگر دغدغه معرفی این مراکز به مردم و خیرین برای دریافت کمک را نداشته باشیم.

لازم به ذکر هست که “مسابقه” در روز جمعه 22 مرداد ماه از ساعت 17:30 تا 20 واقع در سالن هنگام (میدان رسالت، خیابان هنگام، مجموعه ورزشی هنگام (آبفا)) برگزار خواهد شد.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>