ارسال در: چهار, May 13th, 2015

با حضور رئیس بانک صادرات ایران برگزار شد؛نشست خبری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

DSC_0531

 

 

نشست خبری بیست و هشتمن نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عصر امروز 23 اردیبهشت با حضور اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک صادرات و امیر مسعود شهرام نیا قائم مقام نمایشگاه در کمیته روابط عمومی برگزار شد .

 

به گزارش پایگاه خبری پرشیا نیوز ، بانک صادرات به عنوان حامی یار مهربان برای هشتمین سال متوالی حامی بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران بود .اسماعیل لله گانی در گفتگو با اصحاب رسانه گفت : بانک صادرات برای هشتمین سال پیاپی رسالت حمایت از نمایشگاه کتاب و دیگر نمایشگاه های سطح استان ها را بر عهده دارد و با شعار ” بانک صادرات ، حامی یار مهربان ” تجهیزات و خدمات رسانی خود را در سطح نمایشگاه افزایش داده است .

 

 

DSC_0532

 

 

وی گفت : تعداد 20 باجه بانک صادرات و 350 نفر پرسنل به خدمات رسانی مشغول هستند و 51 دستگاه ATM سالنی و سیار در فضای نمایشگاه نصب شده است . تعداد 3000 دستگاه پز برای خرید راحت تر مردم در غرفه ها تعبیه شده است که 99 درصد از مراجعه کنندگان نسبت به کارکرد آن ها اعلام رضایت مندی کامل نموده اند . هر دستگاه پز به طور متوسط در روز 151 تراکنش داشته است که نسبت به سال گذشته افزایش 52 درصدی دارد .

 

وی درباره دیگر فعالیت های بانک صادرات در نمایشگاه گفت : بن کارتهای دانشجویی که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه و توسط بانک صادرات منتشر شد در تمامی شعب بانک صادرات قابل دریافت بوده  است . نرم افزار همراه بانک و خدمات نوین بانکی در غرفه های بانک صادرات انجام می پذیرد . تعدادی مینی بوس نیز برای حمل و نقل راحت مردم در نمایشگاه تردد دارد .

 

لله گانی با اشاره به شعار محوری بانک صادرات گفت : ناشرانی که در صفحه اول کتاب های خود این شعار را چاپ کنند توسط بانک صادرات مورد حمایت قرارر خواهند گرفت و طبق تفاهم نامه ای که بین وزارت فرهنگ و ارشاد با بانک صادرات صورت گرفته است تسهیلاتی در اختیار آن ها قرار می گیرد . در ضمن به ناشران برتر سال 93 دفترچه گنجینه سپهر اهدا خواهد شد .

 

شهرام نیا ضمن تشکر از مدیران بانک صادرات گفت : تعامل صورت گرفته بین بانک صادرات و نمایشگاه کتاب تعاملی موفق و رو به جلو بوده است و سرعت عمل و تراکنش ها افزایش قابل توجهی داشته است .

 

وی گفت : بانک صادرات کاملا هوشمندانه و با تدبیر از نشر به عنوان نیاز فرهنگی کشور حمایت کرده است و امیدواریم این همکاری مستمر باشد و شاهد اثرات مثبت آن در حوزه کتاب و کتاب خوانی باشیم .

شراره مهاجر

عکس :مجید نیک نفس

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>