ارسال در: یک, Sep 4th, 2016

امیر دژکام بعد از دیدن نمایش “جهشه”: سخنرانی ممنوع آقایان سخنرانی نکنند تاتری ها کار خودشان را بلدند

پایگاه خبری پرشیانیوز-آقایان سخنرانی نکنند تاتری ها کار خودشان را بلدند من بیش از نمایش جهشه نظاره گر اتفاقات پشت صحنه بودم.

photo_2016-09-04_09-56-48

به گزارش پرشیانیوز به نقل از روابط عمومی نمایش “جهشه” امیر دژاکام مدرس،نویسنده و کارگردان تاتر در گفتگوی کوتاهی گفت: آن هم سخنرانی های مسولین برای حمایت از آثارارزشی و دفاع مقدس پس کو زحمات گروه دیگری است و دفاع و جانسوزی برای افرادی که فقط در مورد آنها حرف زده میشود و عملی در خود آنها دیده نمی شود.وقتی نمایش با 30 بازیگر تمام قد جلو همه سختی ها می ایستد و کاری در مورد دفاع مقدس کار می کند چرا نباید حمایت شود و مسولین بیایند ببینند و فقط تحسین کنند بدون هیچ حمایت عملی…در شهر ما تاتر و نمایش کم نیست با وجود همه این سختی ها و دشواری های تولید تاتر که معمولا اکثر کارها رد میشود و برای تولید حمایت نمی شوند اما بچه های تاتر نمایش تولید می کنند به طوری که در حال حاضر روزانه 105 نمایش به روی صحنه می رود.

وی در مورد نمایش جهشه میگوید:نمایش جهشه یک نمایش انسانی است که به خوبی حواشی و دغدغه ها و اضطراب های حواشی جنگ را به خوبی و محسوس نشان داده..

جهشه نمایش بسیار زیبایی بود که بیش از زیبایی نمایش مظلومیت عوامل این کار به چشم می آمد که با کمترین امکانات کاری به این سنگینی و پر ارزش را به صحنه بردند که یک ساعت تماشاگر را نگه داشت

و حیف این نمایش است که بی توجه قرار گیرد و در سالن ناشناخته سرو با کمترین امکانات اجرا شود و میشود این گونه نمایش ها ادامه داشته باشد تا هفته دفاع مقدس که با مزامین این نمایش هم همخونی دارد.

نمایش “جهشه ” از 21 مرداد الی15 شهریور هر شب ساعت 21 در تماشاخانه “سرو” به آدرس میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی ، ابتدای خیابان شهید فلاح پور ، پلاک 1به روی صحنه میرود.

نویسنده: مرتضی شاه کرم
کارگردان: علی برجی
مشاور کارگردان: سیروس همتی
بازیگران:
( به ترتیب ورود به صحنه)
محمدعلی حسینعلی پور، سهیلا هادی زاده، بهناز پورفلاح، روزبه اختری، شادی امیری، اکبر مددی مهر، بهناز نجفی، امین مؤذن، پرستو آراسته، مهرناز احدیان، بهرام کاظمی، سیروس سپهری، علی غلامی، افشین واعظی، شیرین صنعتگر، المیرا معظمی، سمانه حبیب پور، نگار محمدی،فرشته (آوا) جمالی
عوامل پشت صحنه:
دستیاران کارگردان: کیوان بدری ، سمانه حبیب پور
منشی صحنه: شیرین صنعتگر
مدیر صحنه: نگار محمدی
دستیار صحنه: وحید سقلی
مدیر روابط عمومی و تبلیغات: رضا پورزارعی
مشاور رسانه: مینا قاسمی زواره
تبلیغات مجازی: پایگاه خبری پرشیا نیوز www.pershianews.ir
عکاس: آوا وفاخواه
تدوین کلیپ و جلوه های ویژه: کامران اسماعیلی
موسیقی: فرید آندستا
طراح گریم: لیلا یوسفی راد
اجرا گریم: حامد وداعیان
طراح صحنه: علی برجی
طراح نور: اسماعیل آقاجانی
طراح لباس: فرشته (آوا) جمالی
طراح پوستر و بروشور: کامران اسماعیلی

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>