ارسال در: شنبه, Jun 11th, 2016
تئاتر / خبر | توسط admin

از سر گیری اجراهای «من من نیست …» از یکشنبه شانزدهم خرداد

پایگاه خبری پرشیانیوز-نمایش «من من نیست، دشمن است و دشمن لجن است»، اجراهای عموم خود را از ۱٦خرداد آغاز می کند.

636001169453368804

به گزارش پرشیانیوز به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «من من نیست، دشمن است و دشمن لجن است» به نویسندگی و کارگردانی میلاد محمدی، که در اجرای ویژه با استقبال خوب عکاسان، خبرنگاران و هنرمندان روبرو شد، از روز یکشنبه، ۱٦خرداد، ساعت ۱۸:۳٠ اجراهای عموم خود را در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان آغاز می کند.
میلاد محمدی که نمایش های موفقی همچون؛ «چهار نمایشنامه منتشر نشده از مهران صوفی»، «حاشیه ای بر خسرو و شیرین»، «مادر مانده»، «به آخرین کلمات این قصه گوش کن» و … را در کارنامه دارد، در این نمایش 60 دقیقه ای از بازیگرانی همچون(به ترتیب ورود به صحنه): مهناز ذبیحی، میلاد محمدی، آیدا صادقی، حمید رحیمی، پرنیان گودرزی و محمدرضا مالکی بهره می برد.
همچنین از دیگر عوامل این کار می توان به؛ تهیه کننده: عسل لطفی، برنامه ریز: محسن محمدی، دستیار کارگردان: احسان صفرزاده، طراح صحنه و لباس: میلاد محمدی، منشی صحنه: نرگس چمنی، مدیر صحنه: مهدی فرهنگ و مرتضی مجرد عالی، مدیر روابط عمومی: امیر پارسائیان مهر، تبلیغات مجازی: گروه هنر مدرن و عکاس: آرزو آزادپور اشاره کرد.
اسم نمایش «من من نیست ، دشمن است و دشمن لجن است » از مجموعه‌ای به نام “کودکانه‌ها” اثر شهیار قنبری گرفته شده که در مورد هسته وجودی، خودآگاهی و ناخودآگاهی انسان است و متن نمایش هم به همین قصه می‌پردازد. از سوی دیگر از بین داستان‌های “کارور”، سه کار انتخاب شده و تبدیل به سه نمایش کوتاه شده است.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>