ارسال در: چهار, Dec 30th, 2015

آلودگی هوای تهران مانع از حضور اردشیر کالمکار در نشست خبری کنسرت “شادمانه کامکارها” شد

پایگاه خبری پرشیانیوز-نشست خبری کنسرت گروه کامکارها با نام “شادمانه کامکارها” درحالی در تالار وحدت برگزار شد که اردشیر کامکار به دلیل آلودگی هوا در این برنامه حاضر نشد و هوشنگ کامکار تنها سخنران این برنامه بود.

65791_635870816244819737_m

به گزارش پرشیانیوز،هوشنگ کامکار درباره این کنسرت گفت: خوشحالیم که امسال جشنواره فجر، به مانند فستیوال‌های رسمی دیگر کشورها برگزار شده و از گروه‌های معتبر در این برنامه استفاه می‌کنند. گروه کامکارها در بسیاری از فستیوال‌های جهانی شرکت داشته و نسبت به حضور در چنین رویدادهایی آگاهی دارد به همین دلیلی از مدیر جشنواره بابت انتخاب گروه کامکارها تشکر می‌کنم.

کامکار ادامه داد: تمام تلاش‌مان را کردیم تا در این کنسرت گلچینی از شادترین آثارمان را اجرا کنیم. این اجرا شامل دو بخش است بخش اول قطعات فارسی و نه سنتی و بخش دوم نیز شامل موسیقی کردی است.

وی افزود:خوشبختانه جشنواره امسال انتخاب افراد را بر اساس کیفیت کارها قرار داده است و نه براساس تعدادشان، این جشنواره کم کم به المان‌های فستیوال‌های جهانی نزدیک می‌شود.

او ادامه داد: آرایش گروه کامکارها برای حضور در جشنواره کمی تغییر یافته است، صبا کامکار، هانا کامکار به عنوان هم‌خوان و سهراب کامکار به عنوان نوازنده پرکاشن به گروه اضافه شده‌اند. همچنین آوا رستمیان نوازنده کمانچه، امیرناصر رنجبر و کامران احمدی نیز نوازنده‌های مهمان ما هستند.

وی در پایان هم افزود: اصحاب رسانه نقش بسیار مهمی را در فضای موسیقی ایفا می‌کنند و شاید نقش‌ آن‌ها از بسیاری از هنرمندان و موسیقی‌دانان پررنگ‌تر باشد. اصحاب رسانه نباید اجازه دهند که هر هنرمندی هر چه دلش خواست عنوان کند و باید در مواقعی که هنرمندان ادعاهای آن‌چنانی و دروغ را مطرح می‌کنند، تحقیق کنند و مچ‌گیری کنند.

گفتنی است، کنسرت شادمانه کامکارها 28 بهمن ماه ساعت 21 در برج میلاد برگزار خواهد شد.

دیدگاه

XHTML: شما می توانید از کد اچ تی ام ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>